Metropolis (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Register
kk: Тіркеу

en: Help
kk: Көмек

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
