Metropolis (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Login
oc: Identificant

en: Help
oc: Ajuda

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Logout
oc: Sortir

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: published by !username on !datetime
oc: publicat per !username lo !datetime
