Metropolis (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Register
pl: Rejestracja

en: Login
pl: Zaloguj

en: Help
pl: Pomoc

en: Footer
pl: Stopka

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Main content
pl: Główna zawartość

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Submitted by !username on !datetime.
pl: Wysłano !datetime przez !username

en: Logged in as
pl: Zalogowano jako

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: published by !username on !datetime
pl: Dodane przez !username dnia !datetime
