Metropolis (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Register
sk: Registrovať

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Help
sk: Pomoc

en: Footer
sk: Päta

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Submitted by !username on !datetime.
sk: Od používateľa !username dňa !datetime.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: published by !username on !datetime
sk: zverejnené používateľom !username dňa !datetime
