Metropolis (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Register
sv: Registrera

en: Login
sv: Logga in

en: Help
sv: Hjälp

en: Footer
sv: Sidfot

en: Logout
sv: Logga ut

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Main content
sv: Huvudinnehåll

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Submitted by !username on !datetime.
sv: Inlagt av !username !datetime.

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: published by !username on !datetime
sv: publicerad av !username den !datetime
