Metropolis (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
