Metropolis (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Slideshow
vi: Trình chiếu ảnh

en: Register
vi: Đăng ký

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Footer
vi: Phần chân

en: Logout
vi: Thoát

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: published by !username on !datetime
vi: đăng bởi !username vào !datetime
