Metropolis (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Register
af: Registreer

en: Login
af: Gebruiker

en: Help
af: Hulp

en: Footer
af: Onderskrif

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Submitted by !username on !datetime.
af: Voorgelê deur !username op !datetime.
