Metropolis (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Help
eo: Helpo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: published by !username on !datetime
eo: publikigita de !username en !datetime
