Metropolis (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Register
et: Registreeru

en: Login
et: Sisselogimine

en: Help
et: Abi

en: Footer
et: Jalus

en: Logout
et: Logi välja

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Submitted by !username on !datetime.
et: Sisestas !username, !datetime.

en: Highlighted
et: Eristatud

en: published by !username on !datetime
et: postitas !username, !datetime
