Metropolis (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Register
gl: Rexistrar

en: Help
gl: Axuda

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Logout
gl: Saír

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado
