Metropolis (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Register
hr: Registriraj se

en: Login
hr: Prijava

en: Help
hr: Pomoć

en: Footer
hr: Podnožje

en: Logout
hr: Odjava

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: published by !username on !datetime
hr: objavio !username u !datetime
