Metropolis (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
