Metropolis (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Help
mg: Fanampiana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Submitted by !username on !datetime.
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime

en: Highlighted
mg: Vaomarika
