Metropolis (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Register
ne: दर्ता

en: Help
ne: सहयोग

en: Footer
ne: फुटर

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
