Metropolis (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Help
te: సహాయం

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
