Metropolis (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Register
da: Opret konto

en: Help
da: Hjælp

en: Footer
da: Sidefod

en: Logout
da: Log ud

en: Content top
da: Indhold top

en: Bottom 1
da: Bund 1

en: Bottom 2
da: Bund 2

en: Bottom 3
da: Bund 3

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Submitted by !username on !datetime.
da: Indsendt af !username den !datetime.

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: published by !username on !datetime
da: udgivet af !username den !datetime
