Metropolis (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Help
hu: Súgó

en: Footer
hu: Lábléc

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Superfish menu
hu: Superfish menü

en: Bottom 1
hu: Alul 1

en: Bottom 2
hu: Alul 2

en: Bottom 3
hu: Alul 3

en: Main content
hu: Fő tartalom

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Submitted by !username on !datetime.
hu: Beküldte !username – !datetime.

en: Bottom 4
hu: Alul 4

en: Logged in as
hu: Bejelentkezve, mint

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: published by !username on !datetime
hu: beküldte !username, !datetime
