Metropolis (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Register
is: Nýskráning

en: Login
is: Innskráning

en: Help
is: Hjálp

en: Footer
is: Fótur

en: Logout
is: Útskrá
