Metropolis (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Help
lv: Palīdzība

en: Footer
lv: Kājene

en: Logout
lv: Iziet

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: published by !username on !datetime
lv: publicēja !username, !datetime
