Metropolis (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Help
mn: Тусламж

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
