Metropolis (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Submitted by !username on !datetime.
nn: Skrive av !username,  !datetime.

en: Highlighted
nn: Utheva

en: published by !username on !datetime
nn: publisera av !username på !datetime
