Metropolis (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Register
ro: Înscriere

en: Help
ro: Ajutor

en: Footer
ro: Subsol

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Submitted by !username on !datetime.
ro: Trimis de !username la !datetime.

en: Highlighted
ro: Evidențiat
