Metropolis (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Register
sl: Registracija

en: Login
sl: Prijava

en: Help
sl: Pomoč

en: Footer
sl: Noga

en: Logout
sl: Odjava
