Metropolis (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Register
ar: التسجيل

en: Help
ar: مساعدة

en: Footer
ar: التذييل

en: Logout
ar: خروج

en: Sidebar
ar: الشريط الجانبي

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Submitted by !username on !datetime.
ar: نشره !username يوم @datetime.

en: Highlighted
ar: مبرز
