Metropolis (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Help
be: Дапамога

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Logout
be: Выйсці

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены
