Metropolis (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
