Metropolis (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Register
el: Εγγραφή

en: Login
el: Είσοδος

en: Help
el: Βοήθεια

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Submitted by !username on !datetime.
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: published by !username on !datetime
el: Δημοσιεύθηκε από !username στις !datetime
