Metropolis (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Register
eu: Erregistratu

en: Help
eu: Laguntza

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Logout
eu: Irten

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: Main content
eu: Eduki nagusia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
