Metropolis (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Help
fi: Ohje

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: published by !username on !datetime
fi: julkaissut !username / !datetime
