Metropolis (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Register
he: הרשמה

en: Login
he: כניסה

en: Help
he: עזרה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Logout
he: יציאה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Submitted by !username on !datetime.
he: על ידי !username ב!datetime.

en: Highlighted
he: מובלט

en: published by !username on !datetime
he: פורסם ע"י !username, !datetime
