Metropolis (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Register
jv: Ndaftar

en: Help
jv: Pitulungan

en: Logout
jv: Metu

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor
