Metropolis (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Register
lt: Registruotis

en: Login
lt: Prisijungti

en: Help
lt: Pagalba

en: Footer
lt: Poraštė

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Submitted by !username on !datetime.
lt: Pateiktas vartotojo !username !datetime.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: published by !username on !datetime
lt: paskelbė !username - !datetime
