Metropolis (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Register
nl: Registreren

en: Login
nl: Inloggen

en: Footer
nl: Voet

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: Bottom 1
nl: Onder 1

en: Bottom 2
nl: Onder 2

en: Bottom 3
nl: Onder 3

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Submitted by !username on !datetime.
nl: Door !username  op !datetime.

en: Bottom 4
nl: Onderste 4

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: published by !username on !datetime
nl: Gepubliceerd door !username op !datetime
