Metropolis (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Register
tr: Kaydol

en: Login
tr: Giriş

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Logout
tr: Çıkış

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Superfish menu
tr: Superfish menüsü

en: Bottom 1
tr: En alt 1

en: Bottom 2
tr: En alt 2

en: Bottom 3
tr: En alt 3

en: Main content
tr: Ana içerik

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Submitted by !username on !datetime.
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi.

en: Bottom 4
tr: En alt 4

en: Logged in as
tr: Giriş yapan kullanıcı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: published by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde yayınlandı
