Menu Wizard (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bg: Операции

en: Cancel
bg: Откажи

en: File
bg: Файл

en: Reset
bg: Възстанови

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: path
bg: Път

en: Filter
bg: Филтър

en: reset
bg: нулирай
