Menu Wizard (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: title
id: judul

en: Operations
id: Perintah

en: Cancel
id: Batalkan

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Save
id: Simpan

en: Filter
id: Saring
