Menu Wizard (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Reset
jv: Balékna

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Save
jv: Simpen

en: Filter
jv: Saringan
