Menu Wizard (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: title
lt: pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: path
lt: kelias

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Normal
lt: Normalus

en: reset
lt: atstatyti

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: URL path
lt: URL kelias
