Menu Wizard (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: title
lv: virsraksts

en: Operations
lv: Operācijas

en: Cancel
lv: Atcelt

en: File
lv: Fails

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: edit
lv: rediģēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: path
lv: ceļš

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Normal
lv: Normāls

en: reset
lv: atlikt atpakaļ
