Menu Wizard (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: title
ne: शिर्षक

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस
