Menu Wizard (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: title
pl: tytuł

en: Operations
pl: Czynności

en: Cancel
pl: Anuluj

en: File
pl: Plik

en: Reset
pl: Przywróć

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zachowaj

en: path
pl: ścieżka

en: Filter
pl: Filtruj

en: Normal
pl: Zwykły

en: reset
pl: przywróć

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: URL path
pl: ścieżka URL
