Menu Wizard (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sq: Veprime

en: Cancel
sq: Anullo

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: path
sq: pozicioni

en: Filter
sq: Filtri

en: reset
sq: rivendos
