Menu Wizard (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: title
sv: titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: File
sv: Fil

en: Reset
sv: Återställ

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: path
sv: sökväg

en: Filter
sv: Filtrera

en: reset
sv: återställ

en: Link title
sv: Titel för länk

en: URL path
sv: Sökväg för URL
