Menu Wizard (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Reset
th: คืนค่าเดิม

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Filter
th: ตัวกรอง

en: reset
th: คืนค่าเดิม
