Menu Wizard (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: title
af: titel

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: path
af: pad

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: Normal
af: Normaal

en: reset
af: herstel
