Menu Wizard (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: title
ar: عنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: path
ar: مسار

en: Page
ar: الصفحة

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Filter
ar: انتقاء

en: Normal
ar: طبيعي

en: reset
ar: أعد الضبط

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: URL path
ar: مسار الرابط
