Menu Wizard (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: Reset
ast: Reafitar

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Page
ast: Páxina

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Filter
ast: Filtru

en: reset
ast: reafitar
