Menu Wizard (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: title
be: назва

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: path
be: шлях

en: Page
be: Старонка

en: Inline
be: Убудаваны

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Normal
be: Нармальны

en: reset
be: скінуць

en: Arguments
be: Аргументы

en: URL path
be: Маршрут URL
