Menu Wizard (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Contexts
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Local action
bo: རང་ཁུལ་གྱི་བྱ་འགུལ
